"Tvättgumma"
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 66 x 53 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre märken, inga övriga anmärkningar
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on Canvas
"Tvättgumma"
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 66 x 53 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor marks, no other remarks
1 500 SEK | 2021-02-19 18:50 |
1 500 SEK | 2021-02-20 13:32 |
1 100 SEK | 2021-01-19 11:53 |
500 SEK | 2021-02-17 15:53 |
100 SEK | Startpris |