Konstnär född: 1965
"Norrbyskär"
Signerad med blyerts: Gerd Aurell
Numrerad: 155/255
Mått bildyta: 39 x 29 cm
Löst blad / Saknar ram
Gerd Aurell Color lithograph
Artist born: 1965
"Norrbyskär"
Signed in pencil: Gerd Aurell
Numbered: 155/255
Dimensions image area: 39 x 29 cm
Loose paper / No frame
Condition report: No remarks
350 SEK | 2021-02-15 21:44 |
300 SEK | 2021-02-20 07:54 |
100 SEK | 2021-01-18 11:35 |
100 SEK | Startpris |