"Havspang"
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 50 x 61 cm
Konditionsrapport: Färgsläpp, märken och repor, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Arne Olsson 1918-2003 Oil on canvas
"Havspang"
Monogram signed: AO
Dimensions of canvas: 50 x 61 cm
Condition report: Paint release, marks and scratches, age-based wear, no other remarks.
2 200 SEK | 2021-01-18 11:08 |
2 000 SEK | 2021-02-16 09:29 |
100 SEK | Startpris |