"Torglördag i Visby"
Monogramsignerad: U.G
Daterad: 1971
Mått på duk: 56 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Ulf Granlund 1947-1987 Oil on Canvas
"Market Saturday in Visby"
Monogram Signed: U.G
Dated: 1971
Dimensions of canvas: 56 x 46 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor paint drop, no other remarks.
900 SEK | 2021-02-16 00:38 |
850 SEK | 2021-01-18 10:50 |
100 SEK | Startpris |