Motiv av havstrutar
Signerad: Gunnar Pettersson
Numrerad: 209/375
Mått på bildyta: 53 x 81 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Gunnar Pettersson 1947–2017 Color lithograph
Motif of great black-backed gull
Signed: Gunnar Pettersson
Numbered: 209/375
Dimensions of image area: 53 x 81 cm
Condition report: No remarks.
450 SEK | 2021-02-25 12:18 |
400 SEK | 2021-02-19 19:26 |
250 SEK | 2021-02-15 21:20 |
100 SEK | 2021-02-02 13:26 |
100 SEK | Startpris |