Motiv av springande renar
Signerad: Lars Pirak
Daterad: 1986
Mått på bildyta: 28,5 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre fuktfläckar, inga övriga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Motif of running reindeers
Signed: Lars Pirak
Dated: 1986
Dimensions of image area: 28.5 x 44 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor moisture stains, no other remarks.
5 400 SEK | 2021-02-25 15:17 |
5 200 SEK | 2021-02-25 15:16 |
4 000 SEK | 2021-02-19 19:48 |
3 800 SEK | 2021-02-19 17:32 |
3 600 SEK | 2021-02-19 17:31 |
3 200 SEK | 2021-02-16 16:08 |
2 600 SEK | 2021-02-02 10:11 |
150 SEK | 2021-02-15 19:44 |
100 SEK | Startpris |