Geometrisk komposition.
Signerad med blyerts: Olofsson
Mått på papper: 54 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
--------------------
Pierre Olofsson 1921-1996 Color serigraphy
Geometric composition.
Signed with pencil: Olofsson
Dimensions of paper: 54 x 38 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks.
4 400 SEK | 2021-02-25 14:59 |
4 200 SEK | 2021-02-25 13:50 |
2 600 SEK | 2021-02-23 20:55 |
2 000 SEK | 2021-02-16 09:10 |
1 900 SEK | 2021-02-08 09:25 |
1 800 SEK | 2021-02-16 00:07 |
100 SEK | Startpris |