"Jesiennie"
Signerad: T. Kachelski
Daterad: 2020
Mått på duk: 70 x 50 cm
Oramad
Tomasz Kachelski Oil on canvas
"Jesiennie"
Signed: T. Kachelski
Dated: 2020
Dimensions on canvas: 70 x 50 cm
Unframed
Condition report: No remarks
1 100 SEK | 2021-02-25 14:32 |
1 000 SEK | 2021-02-25 14:34 |
850 SEK | 2021-02-25 08:48 |
650 SEK | 2021-02-24 22:11 |
550 SEK | 2021-02-05 15:43 |
100 SEK | Startpris |