"Islossning vid havet"
Signerad: BJonson
Daterad: 1981
Mått på duk: 39 x 48 cm
Bror Jonson 1923-2005 Oil on Canvas
"Islossning vid havet"
Signed: BJonson
Dated: 1981
Dimensions of canvas: 39 x 48 cm
Condition report: No remarks
5 000 SEK | 2021-02-25 15:16 |
1 500 SEK | 2021-02-25 13:48 |
1 000 SEK | 2021-02-21 10:00 |
450 SEK | 2021-01-29 10:57 |
100 SEK | Startpris |