Motiv av strandskator
Signerad: Gunnar Pettersson
Numrerad: 209/375
Mått på bildyta: 53 x 81 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Gunnar Pettersson 1947–2017 Color lithograph
Motif of beach catfish
Signed: Gunnar Pettersson
Numbered: 209/375
Dimensions of image area: 53 x 81 cm
Condition report: No remarks.
1 200 SEK | 2021-02-25 15:12 |
1 100 SEK | 2021-02-25 15:11 |
750 SEK | 2021-02-25 11:27 |
600 SEK | 2021-02-24 21:27 |
500 SEK | 2021-02-24 16:04 |
400 SEK | 2021-02-17 22:33 |
350 SEK | 2021-02-15 21:14 |
250 SEK | 2021-02-17 19:05 |
150 SEK | 2021-02-15 19:50 |
100 SEK | 2021-02-02 13:23 |
100 SEK | Startpris |