Abstrakt porträtt
Monogramsignerad: XII
Daterad: 1994
Mått på duk: 81 x 64 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on Canvas
Abstract portrait
Momogram signed: XII
Dated: 1994
Dimensions of canvas: 81 x 64 cm
Condition report: Minor age-based wear and color drop, no other remarks
9 200 SEK | 2021-02-25 15:08 |
9 000 SEK | 2021-02-25 15:08 |
8 600 SEK | 2021-02-25 15:08 |
8 000 SEK | 2021-02-20 22:32 |
7 800 SEK | 2021-01-28 09:45 |
4 200 SEK | 2021-02-15 23:50 |
100 SEK | Startpris |