Konstnär född: 1946
"Familjen"
Signerad: S. Krage
Mått på duk: 32 x 35 cm
Susanne Krage Oil on Canvas
Artist born: 1946
"The family"
Signed: S. Krage
Dimensions of canvas: 32 x 35 cm
Condition report: No remarks
700 SEK | 2021-02-16 00:33 |
650 SEK | 2021-01-12 11:29 |
100 SEK | Startpris |