Fjällandskap i höstfärger.
Signerad: Lars Pirak
Mått bildyta: 38 x 29 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Mountain landscape in autumn colors.
Signed: Lars Pirak
Dimensions image area: 38 x 29 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks
7 200 SEK | 2020-10-29 15:00 |
7 000 SEK | 2020-10-29 15:03 |
6 200 SEK | 2020-10-27 10:12 |
6 000 SEK | 2020-10-26 19:48 |
4 200 SEK | 2020-10-21 12:55 |
3 000 SEK | 2020-10-13 15:18 |
1 900 SEK | 2020-10-19 19:00 |
100 SEK | Startpris |