Stilleben.
Signerad: Zoia
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------
Zoia Krukovskya Lagerkrans 1903-1999 Oil on panel
Still life.
Signed: Zoia
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
3 400 SEK | 2020-10-29 14:58 |
3 200 SEK | 2020-10-28 21:42 |
2 400 SEK | 2020-10-28 17:58 |
2 200 SEK | 2020-10-21 18:13 |
2 000 SEK | 2020-10-19 23:13 |
1 900 SEK | 2020-10-13 12:12 |
1 000 SEK | 2020-10-19 21:26 |
100 SEK | Startpris |