Abstrakt komposition
Signerad: Knudsen
Mått på duk: 47 x 38 cm
Leif Knudsen 1928-1975 Oil on canvas
Abstract composition
Signed: Knudsen
Dimensions of canvas: 47 x 38 cm
Condition report: No remarks
750 SEK | 2020-10-20 09:25 |
700 SEK | 2020-10-22 18:12 |
500 SEK | 2020-10-19 21:55 |
100 SEK | 2020-09-30 16:35 |
100 SEK | Startpris |