Landskapsmotiv
Signerad: CM Lindqvist
Daterad: 1959
Mått på duk: 59 x 48 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Landscape motifs
Signed: CM Lindqvist
Dated: 1959
Dimensions of canvas: 59 x 48 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor paint release, no other remarks.
400 SEK | 2020-09-30 14:42 |
350 SEK | 2020-10-19 21:26 |
100 SEK | Startpris |