"Från Fällforsen - övre fallet"
Signerad: Bajo
Daterad: 1969
Mått på pannå: 56 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar
Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Oil on panel
Signed: Bajo
Dated: 1969
Dimensions of panel: 56 x 44 cm
Condition report: Minor wear-based wear and marks, no other remarks
850 SEK | 2020-10-29 15:24 |
800 SEK | 2020-10-29 15:22 |
450 SEK | 2020-09-30 10:36 |
300 SEK | 2020-10-26 21:02 |
100 SEK | Startpris |