Landskapsmotiv
Signerad: Rosén
Daterad: 1935
Mått på duk: 53 x 42 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Kjell Rosén 1909-1982 Oil on Canvas
Landscape motifs
Signed: Rosén
Dated: 1935
Dimensions of canvas: 53 x 42 cm
Condition report: Minor age-based wear and marks, minor paint release, no other remarks.
100 SEK | 2020-09-28 11:56 |
100 SEK | Startpris |