"Resan"
Signerad: Torfrid Olsson
Daterad: 1970
Numrerad: 14/50
Plåtmått: 20,5 x 19,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, fläckar, inga övriga anmärkningar.
Torfrid Olsson 1913-2003 Etching
"Resan"
Signed: Torfrid Olsson
Dated: 1970
Numbered: 14/50
Dimension of image: 20.5 x 19.5 cm
Condition report: Minor age-based wear and marks, stains, no other remarks.
1 000 SEK | 2020-10-29 15:16 |
950 SEK | 2020-10-29 15:15 |
800 SEK | 2020-10-29 15:14 |
500 SEK | 2020-10-22 19:18 |
100 SEK | 2020-09-28 10:56 |
100 SEK | Startpris |