Guillaume Cornelis van Beverloo
Motiv av kvinnor och en fågel
Signerad med blyerts: Corneille
Numrerad: 161/200
Daterad: 1991
Mått bildyta: 52 x 27,5 cm
Beverloo Corneille 1922-2010 Color lithograph
Motifs of women and a bird
Signed in pencil: Corneille
Numbered: 161/200
Dated: 1991
Dimensions image area: 52 x 27.5 cm
Condition report: No remarks
800 SEK | 2020-10-07 14:29 |
750 SEK | 2020-10-29 01:17 |
550 SEK | 2020-10-20 08:54 |
150 SEK | 2020-10-19 22:39 |
100 SEK | Startpris |