Fjällmotiv
Signerad: S.Fager
Mått bildyta: 20,5 x 17 cm
Konditionsrapport: Gulnad och fuktfläckar på passepartout, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Sixten Fager 1920-2010 Watercolor on paper
Mountain motif
Signed: S.Fager
Dimensions image area: 20,5 x 17 cm
Condition: Moisture stains, age-based wear, no other remarks
700 SEK | 2020-10-29 15:12 |
650 SEK | 2020-10-29 15:11 |
550 SEK | 2020-10-29 10:55 |
250 SEK | 2020-10-22 13:12 |
100 SEK | 2020-09-24 13:37 |
100 SEK | Startpris |