Motiv av fåglar
Signerad: Bengt Åberg
Mått på duk: 37,5 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on canvas
Motifs of birds
Signed: Bengt Åberg
Dimensions of canvas: 37.5 x 45 cm
Condition report: Minor paint release, no other remarks.
3 400 SEK | 2020-09-30 10:15 |
3 200 SEK | 2020-10-24 21:29 |
2 000 SEK | 2020-10-24 01:10 |
250 SEK | 2020-10-21 21:34 |
100 SEK | Startpris |