Porträtt av kvinna.
Signerad: Hlinden
Mått på pannå: 35 x 27 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
----------------------
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
Portrait of woman.
Signed: Hlinden
Dimensions of panel: 35 x 27 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks.
13 500 SEK | 2020-10-29 15:01 |
13 000 SEK | 2020-10-29 14:59 |
12 500 SEK | 2020-10-29 14:57 |
8 200 SEK | 2020-10-26 10:36 |
5 400 SEK | 2020-10-23 21:52 |
5 200 SEK | 2020-10-21 18:56 |
4 400 SEK | 2020-10-19 21:23 |
3 600 SEK | 2020-10-05 10:59 |
150 SEK | 2020-10-19 19:11 |
100 SEK | Startpris |