Barcelona
Abstrakt komposition
Konstnär född 1968
Signerad: E.R.
Daterad: 1995
Totalmått: 33 x 44 cm
Eduard Resbier Mixed technique on paper
Barcelona
Abstract Composition
Artist born 1995
Signed: E.R.
Overall dimensions: 33 x 44 cm
Condition report: No remarks
400 SEK | 2020-04-21 23:02 |
350 SEK | 2020-03-19 15:47 |
100 SEK | Startpris |