Vinterlandskap
Signerad: HLinden
Mått på pannå: 34 x 26 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
Winter Scene
Signed: HLinden
Panel size: 34 x 26 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
9 200 SEK | 2020-02-27 14:56 |
9 000 SEK | 2020-02-27 14:54 |
7 800 SEK | 2020-02-27 13:07 |
7 000 SEK | 2020-02-27 10:33 |
4 000 SEK | 2020-02-26 21:30 |
2 600 SEK | 2020-02-18 17:51 |
1 200 SEK | 2020-02-18 20:24 |
800 SEK | 2020-02-18 20:16 |
600 SEK | 2020-02-18 17:53 |
150 SEK | 2020-02-18 17:07 |
100 SEK | 2020-04-06 10:20 |
100 SEK | Startpris |