Konstnär född: 1930
"Natt över fjället"
Signerad: Bertil Ågren -80
Mått bildyta: 31 x 21,5 cm
Bertil Ågren Enamel painting 20th century
Artist born: 1930
"Natt över fjället"
Signed: Bertil Ågren -80
Dimensions image area: 31 x 21,5 cm
Condition Report: No remarks
650 SEK | 2020-02-18 23:51 |
600 SEK | 2020-02-27 15:22 |
200 SEK | 2020-02-24 23:43 |
100 SEK | 2020-01-28 11:57 |
100 SEK | Startpris |