Landskapsmotiv
Signerad: Elis Åslund
Daterad: 1943
Mått på pannå: 40 x 36 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Elis Åslund 1872-1956 Oil on panel
Landscape Motif
Signed: Elis Åslund
Dated: 1943
Panel size: 40 x 36 cm
Condition report: Minor age based wear, No other remarks.
250 SEK | 2020-02-27 12:51 |
200 SEK | 2020-02-27 15:21 |
100 SEK | 2020-04-06 10:21 |
100 SEK | Startpris |