Kustmotiv
Signerad: T Palm
Mått på pannå: 34 x 25 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Torsten Palm 1885-1934 Oil on panel
Coastal Scene
Signed: T Palm
Panel size: 34 x 25 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
850 SEK | 2020-02-18 22:16 |
800 SEK | 2020-02-27 15:22 |
100 SEK | 2020-04-06 10:21 |
100 SEK | Startpris |