"Baksidan"
Signerad: åke Pettersson-Nåw
Mått på pannå: 68 x 58 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Oil on panel
"The Backside"
Signed: Åke Pettersson-Nåw
Panel size: 68 x 58 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks
400 SEK | 2020-02-18 17:41 |
400 SEK | 2020-02-27 15:22 |
200 SEK | 2020-02-27 13:51 |
100 SEK | 2020-04-06 10:21 |
100 SEK | Startpris |