Konstnär född: 1948
"Svartliden"
Signerad: Tord Hjukström
Daterad: 1994
Mått på pannå: 60 x 48 cm
Tord Hjukström Oil on board
Artist born: 1948
"Svartliden"
Signed: Tord Hjukström
Dated: 1994
Dimensions of panel: 60 x 48 cm
Condition: No remarks
400 SEK | 2020-02-27 15:17 |
350 SEK | 2020-02-20 17:46 |
350 SEK | 2020-02-21 05:52 |
100 SEK | 2020-01-27 16:30 |
100 SEK | Startpris |