"Tusen och en natt"
Signerad: Pia Sjöstrand
Mått på duk: 80 x 59 cm
Pia Sjöstrand Oil on canvas
"Thousand and One Nights"
Signed: Pia Sjöstrand
Dimensions of canvas: 80 x 59 cm
Condition report: No remarks
150 SEK | 2020-02-27 15:15 |
100 SEK | 2020-01-27 12:35 |
100 SEK | Startpris |