Landskapsmotiv.
Signerad: Lars Matson
Daterad: 1970
Mått på pannå: 83 x 50 cm
Lars Matson 1933-1994 Oil on panel
Landscape Design.
Signed: Lars Matson
Dated: 1970
Dimensions of panel: 83 x 50 cm
Condition report: No remarks
800 SEK | 2020-02-27 15:11 |
750 SEK | 2020-01-27 11:38 |
450 SEK | 2020-02-19 00:51 |
100 SEK | Startpris |