Surrealistisk komposition.
Signerad med blyerts.
Numrerad: 184/200
Daterad: 1969
Mått bildyta: 66 x 53 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre fläckar, Inga övriga anmärkningar.
Albert Johansson 1926-1998 Lithography
Surrealistic composition.
Signed with pencil.
Numbered: 184/200
Dated: 1969
Dimensions image area: 66 x 53 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor stains, No other remarks.
1 300 SEK | 2020-02-27 15:08 |
1 200 SEK | 2020-02-27 15:12 |
1 000 SEK | 2020-02-27 15:11 |
650 SEK | 2020-01-27 11:27 |
200 SEK | 2020-02-26 09:12 |
100 SEK | Startpris |