Bertil Karlsson Född 1930
"Midvinter i Abisko"
Signerad: B K-sson
Mått på duk: 58 x 29 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Bertil Karlsson Oil on canvas
Bertil Karlsson Born 1930
"Midwinter in Abisko"
Signed: B K-sson
Dimensions of canvas: 58 x 29 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
150 SEK | 2020-02-18 18:32 |
100 SEK | 2020-01-22 10:04 |
100 SEK | Startpris |