Stilleben med olika bär.
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 2003
Mått på duk: 41 x 35 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with different berries.
Signed: S.Ivarsson
Dated: 2003
Dimensions of canvas: 41 x 35 cm
Condition report: No remarks
26 000 SEK | 2020-02-27 14:59 |
25 000 SEK | 2020-02-27 14:57 |
21 000 SEK | 2020-02-27 13:33 |
17 000 SEK | 2020-02-27 13:01 |
16 000 SEK | 2020-02-27 08:49 |
13 500 SEK | 2020-02-22 17:30 |
12 500 SEK | 2020-02-21 21:18 |
11 500 SEK | 2020-02-17 15:23 |
7 600 SEK | 2020-02-19 14:27 |
3 200 SEK | 2020-02-18 20:14 |
2 000 SEK | 2020-02-18 17:15 |
1 500 SEK | 2020-02-18 16:36 |
150 SEK | 2020-02-18 13:48 |
100 SEK | Startpris |