Konstnär född: 1944
Färgserigrafi.
Signerad med blyerts: C Göran Karlsson
Numrerad: 82/100
Mått bildyta: 52 x 40 cm
C Göran Karlsson Silk screen
Artist born: 1944
Signed with pencil: C Göran Karlsson
Numbered: 82/100
Dimensions of picture area: 52 x 40 cm
Conditional Report: Minor wear on frame, no other remarks.
950 SEK | 2020-01-30 13:08 |
900 SEK | 2020-01-28 18:49 |
850 SEK | 2020-01-15 09:38 |
650 SEK | 2020-01-27 10:51 |
150 SEK | 2020-01-23 09:14 |
100 SEK | Startpris |