Stilleben med röda vinbär.
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1990
Mått på duk: 60 x 50 cm
Sven Olof Ivarsson 1937-2007 Oil on canvas
Still life with redcurrants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1990
Dimensions of canvas: 60 x 50 cm
Condition report: No remarks
27 000 SEK | 2020-01-30 14:52 |
26 000 SEK | 2020-01-30 14:40 |
19 500 SEK | 2020-01-30 09:47 |
5 800 SEK | 2020-01-15 15:11 |
5 600 SEK | 2020-01-21 18:57 |
3 000 SEK | 2020-01-21 08:28 |
500 SEK | 2020-01-20 23:05 |
100 SEK | Startpris |