"En Pratstund"
Signerad: Sven Lidberg
Mått på Pannå: 54,5 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Sven Lidberg 1929-2009 oil on panel
"A chat"
Signed: Sven Lidberg
Dimensions of Panel: 54.5 x 45 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, No other remarks.
4 000 SEK | 2020-01-26 02:33 |
3 800 SEK | 2020-01-07 15:58 |
150 SEK | 2020-01-21 18:50 |
100 SEK | Startpris |