Konstnär född: 1939
Komposition
Signerad: Anders Carlsson
Daterad: 1978
Mått på duk: 80 x 36 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Anders Carlsson Acrylic on canvas
Artist born: 1939
Composition
Signed: Anders Carlsson
Dated: 1978
Dimensions of canvas: 80 x 36 cm
Condition report: Minor frame wear, No other remarks
300 SEK | 2020-01-07 18:01 |
250 SEK | 2020-01-29 07:17 |
100 SEK | Startpris |