Skogslandskap.
Signerad: Å.Rolfstadius
Mått på duk: 54 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Åke Rolfstadius 1918-1992 Oil on Canvas
Forest landscape
Signed: Å.Rolfstadius
Dimensions of canvas: 54 x 45 cm
Condition report: Minor color loss, Frame wear, No other remarks
550 SEK | 2020-01-30 09:45 |
500 SEK | 2020-01-29 22:24 |
450 SEK | 2020-01-07 16:30 |
300 SEK | 2020-01-29 22:21 |
100 SEK | Startpris |