Konstnär född: 1938
"Kvinna i grönt"
Signerad: J.Naliwajko
Mått på duk: 23 x 22 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Jan Naliwajko Oil on canvas
Artist born: 1938
"Woman in green"
Signed: J.Naliwajko
Dimensions of canvas: 23 x 22 cm
Condition: Wear on frame, minor color drop, no other remarks
1 000 SEK | 2020-01-27 19:17 |
1 000 SEK | 2020-01-30 09:28 |
900 SEK | 2020-01-27 18:49 |
800 SEK | 2020-01-27 17:13 |
500 SEK | 2020-01-23 23:01 |
100 SEK | 2020-01-07 15:30 |
100 SEK | Startpris |