"Korvstånd"
Berndt Wennström Född 1945
Signerad: B. Wennström
Numrerad: 248/270
Mått bildyta: 30 x 21 cm
Berndt Wennström Color lithograph
"Hotdog cart"
Berndt Wennström Born 1945
Signed: B. Wennström
Numbered: 224/295
Dimensions image area: 29 x 22 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
400 SEK | 2019-12-27 15:39 |
350 SEK | 2020-01-26 18:09 |
100 SEK | Startpris |