Konstnär född: 1944
Serigrafi.
Signerad med blyerts: C Göran Karlsson
Numrerad: 41/60
Mått bildyta: 57 x 77 cm
C Göran Karlsson Color Silkscreen print
Artist born: 1944
Signed with pencil: C Göran Karlsson
Numbered: 41/60
Dimensions image area: 57 x 77 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
1 200 SEK | 2020-01-29 14:11 |
1 100 SEK | 2019-12-27 15:29 |
150 SEK | 2020-01-23 09:14 |
100 SEK | Startpris |