Konstnär född: 1944
Färgserigrafi.
Signerad med blyerts: C Göran Karlsson
Numrerad: 82/100
Mått bildyta: 52 x 40 cm
C Göran Karlsson Silk screen
Artist born: 1944
Signed with pencil: C Göran Karlsson
Numbered: 82/100
Dimensions of picture area: 52 x 40 cm
Conditional Report: Minor wear on frame, no other remarks.
750 SEK | 2019-12-09 13:54 |
700 SEK | 2019-12-29 18:58 |
100 SEK | Startpris |