Abstrakt landskap
Signerad: Rolf Erling Nygren
Mått på duk: 32 x 25 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Rolf Erling Nygren 1925-2010 Oil on canvas
Abstract landscape
Signed: Rolf Erling Nygren
Dimensions of canvas: 32 x 25 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
250 SEK | 2019-12-30 12:06 |
200 SEK | 2019-12-29 20:01 |
150 SEK | 2019-12-27 18:35 |
100 SEK | 2019-11-27 14:26 |
100 SEK | Startpris |