Barcelona / Spanien.
"Abstrakt komposition"
Till synes osignerad.
Mått på duk: 104 x 104 cm
Konditionsrapport: Färgsläpp i ett hörn, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Armando Fidalgo Mixed technique on canvas
Barcelona / Spain.
"Abstract composition"
Unsigned.
Dimensions of canvas: 104 x 104 cm
Condition: Color loss in one corner, Minor age based wear, no other remarks.
1 000 SEK | 2019-12-30 12:33 |
950 SEK | 2019-12-30 15:24 |
750 SEK | 2019-12-05 15:04 |
500 SEK | 2019-12-29 19:09 |
100 SEK | Startpris |