"Orientalisk miljö"
Signerad: Bajo
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Oil on panel
"Oriental environment"
Signed: Bajo
Size on panel: 46 x 38 cm
Condition report: No remarks
400 SEK | 2019-11-26 15:18 |
350 SEK | 2019-12-28 18:52 |
150 SEK | 2019-12-25 19:24 |
100 SEK | Startpris |