"Fruktbarhets Fetisch Sumatra"
Signerad: Bajo
Mått på pannå: 55 x 38,5 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
800 SEK | 2019-12-30 13:39 |
750 SEK | 2019-11-26 14:04 |
150 SEK | 2019-12-25 19:24 |
100 SEK | Startpris |