"Höstafton på fjällmyr
Osignerad
Mått bildyta: 77 x 57 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Ivar Rönnberg 1912-1986 Pastel on paper
"Autumn evening on mountain bog"
Unsigned
Dimensions image area: 77 x 57 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
1 500 SEK | 2019-12-29 00:51 |
1 500 SEK | 2019-12-30 15:17 |
950 SEK | 2019-12-27 18:49 |
550 SEK | 2019-12-09 10:15 |
550 SEK | 2019-12-20 11:28 |
100 SEK | Startpris |