Komposition
Signerad: Erkki Tierma
Daterad: 1969
Mått på pannå: 60 x 49 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, små ställen med färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Erkki Tierma 1941-2008 Oil on board
Composition
Signed: Erkki Tierma
Dated: 1969
Dimensions of board: 60 x 49 cm
Condition: Use wear on frame, small places with color loss, no other remarks
100 SEK | 2019-11-19 13:31 |
100 SEK | Startpris |